Buitendienst

Geheel Nederland
Henk Aanen
manager verkoop buitendienst
Mail: h.aanen@hateha.nl

Voor u als installateur of groothandel

Noordoost-Nederland
Jurrien Dekter

Mail: j.dekter@hateha.nl

Midden-Nederland
Sjouke Veltmeijer

Mail: s.veltmeijer@hateha.nl

Noordwest-Nederland
Marcel Spaans

Mail: m.spaans@hateha.nl

Zuidwest-Nederland
Paul Marck

Mail: p.marck@hateha.nl

Zuid-Nederland
Hans van Ham

Mail: h.vanham@hateha.nl

Voor al uw vragen over JUNG KNX en gebouwautomatisering

Geheel Nederland
Marco Douwma

Mail: m.douwma@hateha.nl

Voor u als hotelarchitect of hoteleigenaar / ondernemer

Geheel Nederland
Jørgen Smits

Mail: j.smits@hateha.nl

Voor u als architect, aannemer, projectontwikkelaar of kopersbegeleiding

Geheel Nederland
Martijn van Rijssel

Mail: m.van.rijssel@hateha.nl

Voor al uw vragen als industrie of adviseur

Geheel Nederland
Wilfred Vogelenzang de Jong

Mail: w.vogelenzang@hateha.nl