Buitendienst

Geheel Nederland
Henk Aanen
manager verkoop buitendienst
h.aanen@hateha.nl
+31625080330

Voor u als installateur of groothandel

Noordoost-Nederland
Jurrien Dekter
j.dekter@hateha.nl
+31650680046

Midden-Nederland
Sjouke Veltmeijer
s.veltmeijer@hateha.nl
+31652282524

Noordwest-Nederland
Marcel Spaans
m.spaans@hateha.nl
+31650680049

Zuidwest-Nederland
Paul Marck
p.marck@hateha.nl
+31650680048

Zuid-Nederland
Hans van Ham
h.vanham@hateha.nl
+31650680045

Voor al uw vragen over JUNG KNX en gebouwautomatisering

Geheel Nederland
Marco Douwma
m.douwma@hateha.nl
+31650680043

Voor u als architect, aannemer, projectontwikkelaar of kopersbegeleiding

Geheel Nederland
Jacqueline van Tricht
j.vantricht@hateha.nl
+31646734155

Voor al uw vragen als industrie of adviseur

Geheel Nederland
Wilfred Vogelenzang de Jong
w.vogelenzang@hateha.nl
+31621715561