Buitendienst

Geheel Nederland
Henk Aanen
manager verkoop buitendienst
Mail: h.aanen@hateha.nl

Voor u als installateur of groothandel

Noord-oost Nederland
Jurrien Dekter

Mail: j.dekter@hateha.nl

Midden Nederland
Sjouke Veltmeijer

Mail: s.veltmeijer@hateha.nl

Noord-west Nederland
Marcel Spaans

Mail: m.spaans@hateha.nl

Zuid-west Nederland
Paul Marck

Mail: p.marck@hateha.nl

Zuid Nederland
Hans van Ham

Mail: h.vanham@hateha.nl

Voor al uw vragen over JUNG KNX en gebouwautomatisering

Geheel Nederland
Marco Douwma

Mail: m.douwma@hateha.nl

Voor u als architect

Geheel Nederland
Lysander Koenraadt

Mail: l.koenraadt@hateha.nl

Voor u als aannemer, projectontwikkelaar of kopersbegeleiding

Geheel Nederland
Martijn van Rijssel

Mail: m.van.rijssel@hateha.nl

Voor al uw vragen als industrie of adviseur


Martin Elling

Mail: m.elling@hateha.nl


Wilfred Vogelenzang de Jong

Mail: w.vogelenzang@hateha.nl